Buitinė technika lizingu ar su greitu kreditu?

Lizingo bendrovės pažįstamos jau seniai, tačiau pastaruoju metu daug daugiau yra greitųjų paskolų bendrovių, kurios gali būti kaip alternatyva lizingui. Atvykus į buitinės technikos parduotuvę ar perkant buitinę techniką internetu bei neturint pakankamos santaupų sumos pasirinkti iš tiesų yra iš ko, bet kaip nuspręsti kas geriau, lizingas, vartojimo paskola ar greitas kreditas?

Prekių pirkimas lizingu yra patrauklus variantas dėl galimybės mokėti dalimis, tą patį siūlo ir paskolos. Tačiau lizingas, jei pasirašomas pačioje parduotuvėje (tiek fizinėje, tiek internetinėje) dažnai gali būti pigesnis. Be kita ko, daugelis prekybos atstovų reguliariai reklamuoja nemokamo lizingo dienas, kuomet iki tam tikros sumos tam tikram terminui (dažniausiai iki 10 mėn.) galima pirkti prekes lizingu be jokio pabrangimo. Tai – geras pasirinkimas, kuriam neprilygsta paskola. Su tokia nuomone sutinka ir TopSesxebi.com lankytojai. Apklausa parodė, kad žmonės mielai rinktusi kreditą internetu vietoje lizingo, jei tik galėtu taip sutaupyti.

Svetainė onlain sesxebi primena, kad paskola galėtų būti palankesnė kiek kitokiose situacijose, pavyzdžiui, prekybininkas nėra sudaręs sutarties su jokia lizingo bendrove ir nesiūlo patogaus bei pigaus administravimo perkant jo prekes. Tokiu atveju reikėtų skaičiuoti individualiai ir įvertinti, kas yra pigiau, paskola, kuri gali būti net ir nemokama imant pirmą kartą, ar lizingo sutartis, kurią sudarysite savarankiškai su viena ar kita bendrove. Imti greitą kreditą vietoje lizingo naudinga tais atvejais kai pirmas kreditas yra suteikiamas nemokamai. Tokiu būdu galima sutaupyti kelis papildomus eurus, nes nereikia mokėti palūkanų. Greitųjų kreditų teikėjai daug dažniau siūlo nemokamai pasinaudoti jų paslaugomis nei lizingo bendrovės.

Rinktis kreditą gali būti palanku ir tokioje situacijose, kai perkate daugiau skirtingų prekių skirtingose parduotuvėse. Jei reikėtų sudaryti 3, 5 ar netgi 10 lizingo sutarčių, labai tikėtina, kad tai lemtų nemažas išlaidas (sutarties sudarymo, kasmėnesinis administravimo mokestis ir t. t. ) Tuo tarpu imdami vieną didesnės apimties paskolą, ko gero, išlošite kur kas daugiau, nes nebus tiek daug skirtingų sutarčių, kurias reikėtų vykdyti.

Perkant onlain svarbu apsilankyti keletoje interneto svetainių. Nereikia vengti ir užsienyje esančių pardavėju. Šiuo metu prekės net ir iš Kinijos, Lietuvą pasiekia per porą savaičių. Jei pirksite iš Europoje esančios bendrovės, galite tikėtis užsakytą daiktą sulaukti per mažiau nei 5 darbo dienas. Maža to – dažnai prekės yra siunčiamos visiškai nemokamai.

Renkantis paskolą ar lizingą prekėms įsigyti svarbiausia dalimi vis tiek išlieka Jūsų galimybės tinkamai vykdyti naujus įsipareigojimus. Atminkite, kad kurį laiką (kiek pasirinksite) teks mokėti nustatyto dydžio įmokas, bus sumažėjusios Jūsų finansinės galimybės, tad įvertinkite poreikį, galimybes ir nuspręskite, pirksite lizingu, imsite paskolą ar kurį laiką dar pataupysite, kol visą reikiamų sumą turėsite savo banko sąskaitoje ir galėsite pirkti be įsipaireigojimų.