Greiti pinigai

Greiti kreditai kaip alternatyva bankams

Alternatyvusis skolinimas, taip galima vadinti greituosius kreditus. Tai yra geras būdas gauti pinigų kai patenki į nepavydėtiną ir sudėtingą gyvenimo situaciją. Ar pritrūkai pinigų nuo algos iki algos, sulūžo automobilis ar neturi finansų susimokėti iš buto nuomą. Greičiausiai paskolas nedideliems pirkiniams suteikia Jungtinėse Valstijose, atlikome tyrimą ir išsiaiškinome, kad ten vidutiniškai tai trunka tik apie 2 minutes, Lietuvoje apie penkiolika minučių, o štai Jungtinėje Karalystėje apie dvi valandas.

Portalo www.kreditai.info duomenimis – Jungtinėse Valstijose paskolos nedidelėms sumoms nėra griežtai reglamentuotos todėl jei ne laiku mokate ar ne viską grąžinate yra suprantamas kaip normalus reiškinys ir jis nebus įtraukiamas į jūsų kredito istoriją. Pasiskolinti truputį pinigų nėra didelis blogis, jei tai padeda išgyventi iki ateinančios algos. Laisvoje rinkoje gauti kreditą yra nepaprastai lengva. Prisiminkime senus laikus, jei anksčiau norėdavote pasiskolinti pinigų, nesvarbu kokią sumą, tikriausiai gražiai apsirengdavote ir pakvėpindavote, kad atrodytumėte padorus žmogus ir eidavote į banką. Dabar to daryti nereikia, viskas sutvarkoma greitai elektroninėmis priemonėmis, galite sėdėti namie su chalatu ir neplauta galva. Prieš kreipdamiesi į kredito bendrovę paskolos, ramiai apsvarstykite šiuos klausimus, pasitarkite su artimaisiais žmonėmis kuriais pasitikite, išklausykite jų patarimų. Kokia suma jums reikalinga, kokiam laikui esate pasiruošę pasirašyti sutartį.

Ar jums reikia paskolos skubiai ar tai ne pirmo būtinybės klausimas, ar įmanoma pasiskolinti pinigų iš artimų draugų rato pažįstamų žmonių. Jeigu žinote, kad tikrai galėsite sumokėti visą kredito sumą sutartu laikotarpiu tuomet drąsiai kreipkitės į artimiausią kreditavimo padalinį ir duokite jiems sutikimą tikrinti jūsų asmeninius duomenis ir kredito istoriją. Pagrindinis dalykas kurį privalote žinoti yra tai – darbas yra garantas, kad išmokėsite savo įsipareigojimus laiku ir įsigytas daiktas taps jūsų nuosavybe. Labai dažnai įvyksta kai turtas yra perkeliamas kredito bendrovės nuosavybėn nes klientas nesugeba laiku padengti susidariusių skolų. Savo asmeninį biudžetą turite planuoti atsakingai ir valdyti savo elgesį kontroliuojant išlaidas. Jeigu kreipiatės dėl finansavimo paprašykite atstovų parodyti licencijos dokumentus tam kad įsitikintumėte kad turite reikalų su patikima įmone kuri jūsų neapgaus.

Vieni žmonės turi idėjų ir svajonių, kiti gali paremti pinigais ir padėti jas įgyvendinti. Skolinimosi platformose galite palyginti kredito įmonių siūlomos pasiūlymus ir išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, galbūt rasite ir pasinaudosite akcija sumažintoms palūkanomis. Raktas į sočią ir laimingą ateitį yra saikingas vartojimas šiandien. Jūsų sukurtas finansinio drausmingumo planas tai jau gera kelionės pradžia. Valdyti savo finansus be paskolų pasiekiamas ne kiekvienam žmogui, o ką kalbėti apie ilgalaikius terminus. Asmeninį biudžetą suplanuoti atrodo didelis darbas tačiau iš tikrųjų taip nėra, pats rimčiausias ir didelių valios pastangų reikalaujantis darbas tai yra to drausmės plano laikymasis. Paklausite, kam reikalingas tas šeimos biudžetas? Visų pirma, jame fiksuojamos jūsų pajamos ir išlaidos.

Tai padeda matyti kiek per dieną ar mėnesį, taupyti didesniems pirkiniams, pavyzdžiui vasaros atostogoms Turkijoje, arba, dar geriau, taupyti pinigus ateičiai, taip sakant juodai dienai ar dar kaip ekonomistai vadina – finansinės pagalvės pinigai. Tai sustiprina jūsų finansinį stabilumą ir jūs netekę darbo galite tam tikrą laiką išgyventi be kredito. Finansinis planas tai ne koks nors įstatymas kurio gink dieve negalima judinti ir pakeisti. Optimaliai valdyti pinigus ir gerai jaustis psichologiškai šeimos biudžeto planas turi būti lankstus, koreguojamas pagal aplinkybės.