Paskola už automobilį

Paskola už automobilį yra puikus pasirinkimas visiems tiems kas susiduria su sunkumais gaunant vartojimo kreditą ar paskolą internetu. Paskolos už automobilius yra išduodamas net ir tiems asmenims kurie yra gavę neigiamą atsakymą ne tik iš komercinių bankų, bet ir iš greitųjų kreditų įmonių. Jūsų transporto priemonė bus įkeičiama kreditoriui, todėl į paskolos suteikimą yra žiūrima kur kas lanksčiau. Reikėtų paminėti, kad ir palūkanos dažnai būna mažesnės nei greitųjų vartojimo kreditų.

Dažnai paskola už automobilio užstatą yra puiki alternatyva vartojimo kreditams. Šiuo metu paskola23 vykdo akciją ir skolina iki 110% automobilio vertės. Tai puiki žinia tiems kurių automobilis yra vertas 5000 eurų, o reikalinga suma yra 5500 eurų. Žmogus net ir gavęs paskolą už automobilį ir jį įkeitęs kreditoriui, gali toliau juo naudotis. Taigi nepatiria jokių papildomų nepatogumų. Mes gyvename informacinių technologijų epochoje, todėl savaime suprantama, kad užpildyti prašymą ir pateikti visus dokumentus galima ir internetu. Visų formalumų sutvarkymas paprastai užtrunka apie 24 valandas.

Paskolą išsimokėti galima net per keletą metų, todėl mėnesinės įmokos išties bus nedidelės. Tokiu būdų galima gauti ženklę pinigų sumą ir kas mėnesį mokėti vos kelioliką ar keliasdešimt eurų. Daugumoje įmonių maksimalus laikotarpis yra iki penkių metų, bet mūsų jau minėta paskola23 savo klientams siūlo paskolas už automobilius iki 6 (šešių) metų laikotarpiui. Tai leidžia mėnesines įmokas sumažinti dar labiau.

Kokie reikalavimai automobiliui?

Dauguma įmonių nekelia jokių specialių reikalavimų įkeičiamai transporto priemonei. Visai nesvarbu ar jūsų automobilis yra naujutėlaitis ar jau nepirmą dešimtmetį skaičiuojantis – jo būklė įvertins specialistai ir nustatys rinkos kainą. Galima kaip užstatą įkeisti net ir techninių problemų turinčią transporto priemonę. Dažnai tai yra puikus sprendimas, kai nėra lėšų automobilio remontui.

Atsižvelgiant į visas aukščiau išvardintas aplinkybes, galima suprasti, kad dažnai už senesnį, bet prabangesnį automobilio modelį galima gauti didesnė paskolą nei už naujesnį, bet ekonominį modelį. Tai itin aktualu lietuviams, kurie yra linke rinktis prabangesnius, bet ne pirmos jaunystės automobilius.

Savo ruožtu norime priminti, kad paskola išties gali padėti kai skubiai reikia pinigų. Svarbu nepriimti neapgalvotu sprendimų ir nežiūrėti į skolinimąsi atsainiai, nes tai gali turėti rimtų pasekmių.

Ieškantiems greitesnio kredito